Prečo Benimar?

História

Benimar vyrába obytné vozidlá už takmer 40 rokov a dnes je nesporným lídrom na španielskom trhu s autokaravanmi. Prvý Benimar bol vyrobený v roku 1979 a sériová výroba začala v roku 1986.
Knowhow, originalita a kvalita boli v roku 2002 dôvodom prečo bol Benimar integrovaný do nadnárodného koncernu Trigano. V Peñiscole, pod stredomorským slnkom a chránená stredovekým hradom, stojí továreň Benimar na ploche 130 000 m 2 . Moderné nástroje, špičkové stroje a inovatívne technológie umožňujú továrni vyrábať viac ako 4 000 obytných automobilov za rok.
Dvojitý certifikát ISO 9001 a ISO 14001 zaručuje kvalitu a spoľahlivosť výrobkov, ako aj súlad s environmentálnymi pravidlami. Benimar má obchodné zastúpenia v 20 európskych krajinách a dokonca aj na
Novom Zélande a v Čile. Oddelenie predaja a vysoký výkon polyglotného popredajného servisu boli jedným z kľúčov rastu.Benimaru.
Originálnosť a kreativita riešení, možnosti výberu rozložení interiérov a pomer kvality a ceny sú ďalšími dôvodmi pravidelného úspechu na trhu.
Benimar zostáva na trhu s autokaravanmi vynikajúcim alternatívnym riešením a každým rokom je konkurencieschopnejší.